שער אש

איך להזיז ספרינקלרים לכיבוי אש בצורה יעילה ובטוחה?

הזזת ספרינקלרים לכיבוי אש בצורה יעילה ובטוחה

מערכת ספרינקלרים לכיבוי אש נחשבת לדבר החיוני עבור הגנה מפני אש בכל בניין ומקום תעשיה. הספרינקלרים נועדו לזהות ולכבות שריפות במהירות,  כדי למנוע נזק ולהציל חיים. עם זאת, ישנם מקרים רבים שבהם יש צורך להזיז ספרינקלרים לכיבוי אש, בין אם עקב שיפוצים או שינויים בפריסת המבנה או אולי אפילו לצורך עיצוב הבית מחדש. העברת ספרינקלרים לכיבוי אש יכולה להיות משימה מאתגרת, אך עם הגישה הנכונה ניתן לבצע אותה ביעילות ובבטחה.

במאמר זה נדון באפשרויות מעבר הספרינקלרים בצורה הבטוחה והיעילה ביותר, כך שאתם תדעו מהם השלבים הנכונים והמתאימים לביצוע הדבר.

מערכות ספרינקלרים מה חשוב לדעת?

איך מעבירים ספרינקלרים?

  1. תכננו את הפעולה מראש

התכנון הוא השלב הקריטי בכל הנוגע להזזת ספרינקלרים לכיבוי אש. לפני שתתחילו, ודאו תחילה שיש לכם הבנה ברורה של הפריסה החדשה ולאן צריך להעביר את הספרינקלרים. כמובן שהעברת ספרינקלרים חייבת להתבצע רק על ידי גורם מומחה ובתנאי שרשות כבאות האש המקומית אישרה את העברה.

  1. סגירת אספקת מים

לפני מעבר הספרינקלרים, וודאו שצינורות אספקת המים למערכת הספרינקלרים מכובים. זה ימנע הפעלה מקרית של הספרינקלרים, שעלולה לגרום לנזקי מים למבנה ולתכולת הדירה שלכם. כדאי גם לנקז את כל המים שנותרו מהמערכת כדי למנוע נזק לראשי הספרינקלרים במהלך המעבר.

  1. השתמשו בכלים הנכונים

העברת ספרינקלרים לכיבוי אש דורשת שימוש בכלים מיוחדים. אתם תזדקקו למפתח צינורות, מפתח ממטרת ספרינקלרים וחותך צינורות. כלים אלו יעזרו לכם לנתק את ראש הממטרה מהצינור ולחבר אותו מחדש במיקום החדש. חשוב להשתמש בכלים הנכונים כדי להימנע מפגיעה בראש הספרינקלר או בצינור עצמו.

  1. אל תשכחו ללבוש ציוד מגן

הזזת ספרינקלרים לכיבוי אש יכולה להיות מסוכנת, וחיוני ללבוש ציוד מגן כדי למנוע פציעה. מומלץ ללבוש כפפות, משקפי בטיחות וכובע קשיח כדי להגן על עצמכם מסכנה אפשרית. כדאי גם ללבוש מסכה כדי להימנע משאיפת אבק או פסולת שעלולים להיות במהלך הזזת הספרינקלר.

  1. בדקו את המערכת

לאחר שביצעו לכם הזזת ספרינקלרים, חיוני לבדוק את המערכת כולה – אם היא עובדת. הפעילו תחילה את אספקת המים ובדקו כל ראש ספרינקלר כדי לוודא שהוא פועל כהלכה. כדאי גם לבדוק את לחץ המים כדי לוודא שהוא ברמה הנכונה.

שער האש – העברת ספרינקלרים עם אנשי מקצוע

אנחנו בחברת שער האש מתעסקים בהתקנת ציוד לכיבוי אש כמו מערכות כיבוי אש ספרינקלרים או כיבוי אש בקצף, במערכות ערפל ועוד.

שנים רבות שאנחנו פועלים בתחום ולכן, אנשי המקצוע שלנו הם מהמנוסים ביותר שתוכלו למצוא כיום בכל רחבי הארץ. אם גם אתם זקוקים לחברה מקצועית ואמינה שתספק עבורכם את השירות האיכותי ביותר להעברת מערכת ספרינקלרים ולהתקנתה מחדש – אנחנו זו הכתובת!

שער האש – בית הלוחמה באש מציעה לכם שירות איכותי ומקצועי עם הציוד המתקדם ביותר שבסוף כל תהליך אנחנו גם מוודאים כי המערכת אכן עובדת ופועלת כראוי, מה שחשוב מאוד לעשות כדי שבזמן אמת, מערכות כיבוי האש שלכם יפעלו ללא שום חשש.

השאירו את הפרטים שלכם עוד היום ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן