שער אש

מערכות כיבוי אש בצפון

מערכות כיבוי אש בצפון

אם אתם מחפשים מערכות לכיבוי אש בצפון או ברחבי חיפה, אזי חברת שער אש מספקת מערכות כיבוי אש מתקדמות.  שריפה  במקום ציבורי או בבניין מגורים, עלולות לגרום לנזק ממשי ביותר והרי שבכדי למנוע זאת, כדאי להציב מערכות כיבוי אש מותאמות למקום. 

מערכות כיבוי אש בצפון מאמר tanks-oil-roof-tank-with-pipe-water-spray-ring-fire-extinguisher (1)

מערכת כיבוי אש בבניין

ברבים מהבניינים קיימות מערכות כיבוי אש. בנייני משרדים, מגורים, תעשיה ומסחר – הצורך במערכות כיבוי אש הלך וגבר לאחר שקרו מקרים בהם היה חשד לפגיעה ברכוש ובחיי אדם עקב שריפה שהתפרצה. ובצדק, אחת הסכנות במבנים גבוהים היא שמכבי האש לא יצליחו להגיע במהירות ובקלות אל עבר מקום השריפה. במהלך השריפה או הדליקה, המעליות אינן פועלות ומכבי האש נאלצים להגיע באופן רגלי לקומת הדליקה (מהלך שלוקח זמן רב ויכול לסכן חיים בזמן שמכבי האש ממהרים להגיע למוקד).

מאגר מים לכיבוי אש

מאגרי מים לכיבוי אש – ספרינקלרים מוצבים לרוב במפעלים ומיועדים לכיבוי שריפה באופן מהיר. המערכת מזהה אזור שבו מתחילה הדליקה ופותחת את הספרינקלים שהם צינורות המזרימים חומר כיבוי אל עבר מוקד הדליקה. היתרון במערכת הספרינקלרים היא שהמערכת יודעת לזהות את מוקדי הדליקה באופן אוטומטי ומהיר, ומפעילה חומר כיבוי שריפות בכדי למנוע חשש לחיי אדם או לציוד שנמצא במקום.

מערכות ספרינקלרים לא חייבות להיות מוצבות רק בבניינים גבוהים או במקומות עבודה. ניתן להציב את המערכת בכל מקום שתרצו, גם במבני קרקע.  הסיבה המרכזית שמציבים את מערכת הספרינקלרים לרוב במבנים רבי קומות הינה שזמן הגעת כוחות הכיבוי הוא רב יותר ולכן קיים חשש לנזק ממשי ולחיי אדם שיכול להיווצר עקב התפשטות האש באזור.

מטף כיבוי אש

רבים מהאנשים אינם מכירים את החשיבות של המטפים הן בבית והן בבית העסק אבל בזמן פריצת הדליקה מאוד חשוב שיהיה מטף באזור! המטף יכול לכבות את השריפה שנוצרה ובכך למנוע שריפה מתפשטת ונזק רב וממשי שיכול להיווצר לציוד ולמבנה עצמו. 

אילו דברים יכולים להידלק בבית שלכם או במשרד? 

ברוב הפעמים אנחנו אפילו לא מודעים לכך שכמעט כל מכשיר חשמלי יכול להוות סכנת דליקה בעת פעילותו. החל ממכונת כביסה, מייבש, תנור, פן, מחליק, מכונת קפה ומיקרוגל – אלו הן בעצם מכונות חשמל שאנחנו נוהגים להשתמש בהן באופן תמידי מבלי לחשוב בכלל מה קורה במידה והמכונות הללו נדלקות.

זאת בדיוק הסיבה שלכל אחד ואחת מאיתנו צריך להיות ציוד לכיבוי אש בבית כדוגמת מטפים שמגיעים עם קצף כיבוי שריפות שיעזור לנו בעת שעת צרה ושריפה.

מערכות כיבוי אש בצפון מאמר red-pipe-fire-fighting-systems-industrial-zone-iron-mesh-fence-water-station-factory-area-zone (1)

חברת שער אש – מערכות כיבוי אש בצפון

אם אתם מחפשים מערכות לכיבוי אש בחיפה והסביבה, אצלנו בחברת שער האש אתם יכולים לאתר את הציוד המוביל ביותר שיעזור לכם בכיבוי שריפות בכל עת. החל ממערכות ספרינקרלים ועד למטפי אש ומאגרי מים. החברה שלנו תספק את כל המערך הנדרש בכדי שתדעו בוודאות שבית העסק שלכם או מבנה המגורים מוגנים מפני אש .

דילוג לתוכן