שער אש

מערכות כיבוי אש ספרינקלרים

מערכות ספרינקלרים

מאז ומתמיד נושא השריפות היה אחד הדברים החשובים ביותר בבניין ומקום מסחרי שנבנה לכמות מאוד גדולה של אנשים והאמת היא, שיש לכך סיבה מאוד מוצדקת  – כי לאנשים רבים לא קל בכלל לצאת ממקומות עמוסי אדם ובמיוחד כשמדובר במגדלים גבוהים, קניונים, מפעלים ותעשיות רחבות וגדולות. מערכות כיבוי אש ספרינקלרים הומצאו במיוחד בשביל זה, כדי למנוע קודם כל את התפשטות השריפה במקום מסוים ולאפשר לכל האזרחים לברוח מהמקום ובכך לייצר זמן יקר שיכול לעזור לכמה שיותר אנשים לצאת מהבניין או מהמרכזים המסחריים.

שנים רבות כבר שמתקינים את מערכות כיבוי האש השונות בכל המתחמים שהחוק מחייב בעוד שבבתים פרטיים ובמקומות פרטיים לא חלה חובת התקנת ספרינקלרים וכנראה שתשימו אליהם לב רק כשאתם תהיו בבניינים גבוהים, במקומות גדולים ורחבים במיוחד ואיפה שיש כמות מאוד גדולה של אנשים.

מערכות כיבוי אש ספרינקלרים

ספרינקלרים לכיבוי אש – איפה החיסרון?

למערכות כיבוי אש ספרינקלרים יתרונות רבים שמתעלים כולם על כל החסרונות האפשריים במערכת עצמה אך, חסרון אחד ומשמעותי ביותר שהיה מאז ומתמיד למערכת הספרינקלרים הינו הפן האסתטי של המערכת בעוד שרוב התקרה שלנו מכסה לרוב את המערכת המתוחכמת הזו אבל בבתים הפרטיים למשל, הספרינקלרים מהווים מוטיב לא אסתטי כלל, כך ששנים רבות אנשים נמנעו מהתקנתם רק בגלל חוסר האסתטיות שבדבר אבל, מאז שהומצא מתז נסתר, הדבר שינה את הדעה הציבורית והיום בהרבה מהמקומות שאתם תבקרו בהם, אתם לא תבחינו בספרינקלרים כלל כי ספרינקלר נסתר הוא לא באמת נסתר אך ראשו מכוסה והוא הינו מופיע בחלל עצמו כמו שהיה בעבר.

למה לבחור במערכת מתזים לעסק?

מעבר לעובדה שהחוק מחייב, חשוב גם להבין כי מערכת המתזים זו מערכת מאוד חכמה, שמספקת את המענה הדרוש בכל מקרה של שריפה ולכל החללים בבית ובמבנה. המערכת עצמה מחוברת למאגר מים או חומר לכיבוי שריפות ואילו שלכל חלל וחדר בבית, מגיעה צנרת שראשה הסופי יהיה הספרינקלר עצמו שישתחרר בעת עשן השריפה החם. מערכת הספרינקלרים נועדה להפעיל את חומר כיבוי השריפות ברגע שמתחילה שריפה במקום מסוים, ובדרך כלל בבתים ובמקומות ציבוריים משתמשים במים טהורים לצורך כיבוי שריפות ואילו שבמפעלים ובתעשיות השונות השימוש במים כחומר כיבוי אסור בהחלט מכיוון שקיימים חומרים שונים במקום שיכולים להגביר את עוצמת האש כתוצאה של התזת מים. זאת בדיוק הסיבה שבבתי התעשיות בוחרים להשתמש בקצף כיבוי שמכיל חומרים מיוחדים שמכבים את האש וגורמים להיחלשותה.

מערכת ספרינקלרים

שער אש – מערכות כיבוי אש ספרינקלרים באיכות הטובה ביותר!

אנחנו בשער אש שמנו לעצמנו כמטרה לספק עבורכם את כל הציוד המקצועי והטוב ביותר לבית העסק שלכם או לבניין המגורים כדי שתהיה לכם מערכת שתשמור עליכם מפני חשש לשריפה ולדליקה. מערכת ספרינקלרים איכותית ומקצועית ביותר שמגיעה עם ספרינקלר נסתר ומתזים נסתרים שלא יבחינו בהם בכלל אבל לכל מקרה של שריפה, יפעלו במהרה בכדי למנוע נזק לסביבה ולחיי האדם.

אם אתם מחפשים את המאסטרים בהתקנת מערכות כיבוי אש, אנשי מקצוע שבזכותם בית העסק שלכם יקבל את האישור הדרוש לפעילות (כי החוק מחייב את כלל בתי העסקים להתקין מערכות כיבוי אש), אנחנו בשער אש – יותר מתמיד נשמח לסייע לכם!

השאירו עוד עכשיו את הפרטים שלכם ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן