שער אש

מערכת כיבוי אש

מערכת כיבוי אש

ההתחממות הגלובלית מוכיחה לנו כל שנה, כמה חשוב לכל עסק וארגון להיות מוכן וערוך למקרה של שריפה. דאגה להימצאות מערכת כיבוי אש איכותית בהישג יד ובמהירות, היא בגדר חובה הן על פי החוק והן כצורך אמיתי של העסק.

שער אש דואגת לצייד את הארגונים בחיפה והצפון במערכות אש ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים ציוד כיבוי אש החל מזרנוקים ותותחי מים ועד ציוד מערכתי מלא הכולל מאגרי מים לכיבוי אש (ספרינקלרים) מערכות קצף , ערפל מים ועוד

מערכת כיבוי אש מאמר automatic-fire-extinguishing-system-sprinklers-as-background-fire-safety-concept

איך בוחרים מערכת כיבוי אש מתאימה?

בחירת מערכת כיבוי אש היא לא עניין של מה בכך ואם יש תחום בו חובה לקבל הדרכה מבעלי מקצוע, זה תחום הלחימה באש. כאשר עוסקים בביטחון אין מקום לטעויות ולבחירות הנעשות ללא מחשבה ושלא במקצועיות מלאה.

אנו מביאים שנים של ניסיון ושמחים לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר בין אם מדובר באספקת מערכות כיבוי אש ספרינקלרים בצפון , אספקת מאגרי מים מאושרי FM או בין אם מערכות כיבוי בערפל מים מקצועיות לעסקים קטנים וגדולים. הדבר המרכזי שכל בעל עסק חייב להבין הוא שחובה עליו למגן את העסק שלו באמצעות מיגון אש תקני

מים או קצף? כיצד כדאי להגן על העסק משריפה?

חברת שער אש אמונה על תכנון מערכות אש מתקדמות עבור עסקים גדולים וקטנים, ובקיאים בכל הפריטים, הן הלוגיסטיים והן החוקיים, לגביי התקנה של מאגרי מים ומערכות אש מתקדמות מהחברות המובילות בעולם. גלשו באתר על מנת להבין טוב יותר מה אנו מספקים ועם אילו חברות אנו עובדים אך במידה ולא הצלחתם להבין מה דרוש לכם או מה ההבדל בין מערכת אש זו או אחרת, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מערכת ספרינקלרים לכיבוי אש

מיגון מלא נגד אש בעסק

חברת שער אש אמונה על מיגונם של מבנים, מוסדות, מפעלים ועסקים רבים באזור הצפון נגד אש. אנו מייבאים ומשווקים:

מוזמנים להתרשם מהתוכן והתמונות באתר.

צרו קשר עם שער אש

לקבלת ייעוץ ראשוני ללגביי סוג מערכת האש המתאימה לכם
דילוג לתוכן