שער אש

משאבות לכיבוי אש - למה חשוב להתקין ?

משאבות לכיבוי אש

מדוע חשוב להתקין משאבות לכיבוי אש? ומהי החשיבות בדבר התקנת מערכות כיבוי אש שונות בעסקים ובמבני המגורים? מהן הסכנות האורבות עבור אי הצבה של מערכות כיבוי שריפה ומי עלול לספוג את הנזק הממשי בסופו של דבר. במיוחד עבורכם ריכזנו את מיטב האינפורמציה החשובה ביותר לכל הנושא המקיף על נושא החשיבות של התקנת משאבות לכיבוי אש במבנים הפרטיים והציבוריים.

יצא לכם לחשוב אי פעם, מה בעצם היה קורה אם חלילה לא היו קיימות משאבות לכיבוי אש? לאילו נזקים ואירועים מפחידים הדבר הזה יכול היה להביא אותנו? והרי שההיסטוריה מוכיחה את עצמה, ואכן משאבות לכיבוי אש נוצרו מתוך מקרים מיוחדים של שריפות נרחבות שהתפשטו ברחבי מפעלים ובתי עסק נרחבים בעבר, ואילו כתוצאה מכך הביקוש לפתרונות השריפה הלך וגבר וזאת בדיוק הסיבה שהחליטו לפתח מערכות מיוחדות שיכולות בעצמן להזרים מים ולכבות את האש.

משאבות לכיבוי אש מאמר industrial-fire-protection-system-with-pressure-gauge-measuring-pressure-pipeline-extinguishing-water-wall (1)

מה הם הסכנות באי התקנת מערכות אש?

כנראה שהתשובה החד וודאית לשאלה הזו תהיה – שריפה. אך חשוב לציין שהשריפה הינה רק הפעולה שעלולה להתרחש ואילו שעקב השריפה המקום או הציוד או אפילו האנשים שנמצאים בתוך המבנה, הם אלו אשר יכולים לחוות את הסכנה הממשית באי התקנת מערכות אש לסוגיהם השונים בבתי העסק או המבנים השונים. זאת בדיוק הסיבה שבבתי מגורים וברבי קומות לדוגמה, ואפילו במקומות עבודה ובמפעלים ומבני תעשייה, בוחרים להתקין מערכות לכיבוי אש שיעזרו לעצור את הבעירה בשעת שריפה ולמנוע נזק לרכוש ,למקום, וכן גם לשמור על חיי אדם.

לעיתים קרובות, אפילו אם אין אף אדם במקום המיועד, הרי שלמבנה עצמו או לכלל הציוד אשר מאוחסן במבנה הנתון יכולים להיגרם נזקים כה כבדים אשר יוערכו בעשרות אלפי שקלים ואילו המבנה או המקום המיועד יזדקק לשיפוץ מסיבי שגם עלותו עלולה להיות בסדר גודל גבוה במיוחד – זאת בדיוק הסיבה שבגינה חובה וחשוב לשים לב כי במקום המיועד שבו אתם נמצאים ישנן מערכות לכיבוי אש.

מתי החוק מחייב להתקין מערכות אש ?

החוק מחייב להתקין מערכות לכיבוי אש בכל מקום עבודה וזאת במטרה לשמור על בעל העסק וכן גם על עובדי המקום. כמו שכבר ציינו, הנזק מהשריפה לא בהכרח חייב להיגרם לאנשים אלא לציוד עצמו ולמצבו הכלכלי של בעל העסק עצמו. בימינו, קיימים ביטוחים שונים אשר מבטחים את בעלי העסקים השונים מפני שריפות – ואילו, שגם חברות הביטוח כבר למדו את הלקח ומחייבות את בעלי העסקים להציב מערכות כיבוי אש ומשאבות כיבוי אש בדוגמת הספרינקלרים אשר מתיזים מים לכל עבר או מערכות שונות ומתקדמות שגם הן יכולות להועיל בעת שריפה ובעירה.

משאבות לכיבוי אש red-iron-fire-pipe-big-valve-water-set-line-up-long-row (1)

מחפשים משאבות לכיבוי אש? לנו יש את הפתרון !

הכירו את חברת שער האש – בית לוחמה באש אשר נוסד במטרה לארגן לכלל הציבור הרחב את המענה מפני שריפה אפשרית שעלולה להתרחש בכל רגע. חברת שער אש בע"מ הינה חברה מקצועית ואמינה ביותר עם ציוד מתקדם ונרחב וצוות מקצועי במיוחד שידאג להתקין עבורכם את מערכות כיבוי האש המתקדמות ביותר בעולם.

עם מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לכיבוי שריפות ומחירים אטרקטיביים ונוחים בשוק הישראלי, יחד בנינו את החברה המקצועית ביותר שתספק לכלל לקוחותיה את השירות המסור ביותר לצורך בכיבוי שריפות בכל מצב אפשרי. חברתנו מתאפיינת במתן שירות אדיב ואקסקלוסיבי ביותר תוך כדי הסבר ותכנון מערך גלוי ביותר מול הלקוח ושיתופו.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ממשפחת שער האש ולהנות ממגוון הרחב של מערכות כיבוי האש השונות שיש לנו להציע. מאגרי מים, מערכות קצף, משאבות לכיבוי אש ומערכות ספרינקלרים 

דילוג לתוכן