שער אש

ספרינקלר נסתר מחיר

מערכות ספרינקלרים

ספרינקלר נסתר תמיד היה הדבר המבוקש ביותר בקרב אנשי העסקים וכן גם דיירי בניינים שונים שפשוט חיפשו פתרון להסתרת הספרינקלרים, והאמת? אנחנו לא יכולים להאשים אותם בזה כי מדובר במתקן מתכתי שלא כל כך סימפטי למראה ועוד בעיקר אם מדובר באסתטיות של חלל הבית שלנו שבהחלט הדבר הורס את כל העיצוב והסטייל של המקום. אבל, מערכת כיבוי אש ספרינקלרים היא חשובה מאוד בעיקר לבטיחות שלנו ולא סתם כך לבניין מגורים ניתן אישור למגורים רק כשהמערכת מותקנת – כי זה בדיוק מה שהולך לשמור על חיי האדם במקום בהנחה כי לאנשים ייקח זמן לצאת מהמבנה בכל מקרה של שריפה.

ספרינקלרים איכותיים ומקצועיים, זה בדיוק מה שיהפוך את בית העסק שלכם וכן גם את בניין המגורים לבטוח הרבה יותר ברגע שתותקן המערכת שיכולה לזהות לגמרי בעצמה הימצאות של שריפה במקום.

ספרינקלר נסתר יעלה לכם יותר?

ספרינקלרים נסתרים חד משמעית יעלו לכם הרבה יותר כסף מאשר ספרינקלרים רגילים והסיבה לכך היא מאוד פשוטה, כי הביקוש לספרינקלרים הללו יהיה הרבה יותר גדול מאשר לספרינקלרים הגלויים. אלמנט נוסף וחשוב גם הוא בכל הקשור להתקנת מערכת הספרינקלרים זה, שהתקנת מערכת ספרינקלרים נסתרים תהיה הרבה יותר קשה מכיוון שנדרש הרבה יצירתיות וזמן עבודה רב יותר בכדי להתקין את הספרינקלרים הסמויים. ספרינקלר בודד יעלה לכם כמה מאות שקלים בזמן שהזזת ספרינקלרים קיימים יסתכם עבורכם ב- 600-800 ₪ עבור הזזת נקודה אחת, כך שאם אתם מתכננים להזיז מספר ספרינקלרים תתכוננו להוצאה כספית ניכרת.

מהי הסכנה בשימוש במערכות הספרינקלרים?

כאמור, כלל לא נשקפת סכנה בשימוש במערכת הספרינקלרים, ומערכות ספרינקלרים רבות פועלות בכל רחבי העולם ומוצבות בכל בתי התעשיות וכן גם בבנייני המגורים. רק דבר אחד חשוב מאוד לשים לב בעת התקנת הספרינקלרים , וזהו חומר הכיבוי שיזרום דרך המערכת הזו. מערכת ספרינקלרים נועדה להוביל את חומר הכיבוי למקום שבו מתרחשת השריפה, ואם חומר הכיבוי לא תואם לכיבוי השריפה, יכול אפילו להיות מצב שבו החומר המובל על ידי הספרינקלרים אפילו יגביר את השריפה, כמו למשל בבתי התעשיות השונים, אם היו מתקינים מים במערכת הספרינקלרים, אז סביר להניח שאותם המים היו גורמים להתפשטות השריפה אפילו יותר.

ספרינקלר נסתר
מערכת ספרינקלרים

שער אש – התקנת מערכות כיבוי אש ספרינקלרים במחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר!

אנחנו בשער אש מתאפיינים בעבודה מקצועית ואיכותית ביותר לצד הנכונות שלנו לתכנן עבורכם את מערכת הספרינקלרים בצורה הנכונה, שתפעל בכל רגע של חשש לשריפה. שנים רבות של ניסיון הובילו אותנו לביצועים איכותיים אשר הוכחו כעבודה יעילה ומקצועית ביותר ובזה אנחנו גאים לבשר לכם, כי עומדת לשירותכם אחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר שאתם תוכלו למצוא.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית להתקנת ספרינקלרים, חברה איכותית ביותר שתבצע עבורכם את העבודה הטובה לצד המחירים המשתלמים והנוחים ביותר – הרי שאנחנו בשער אש, מציעים עבורכם את השירות הבלעדי שלנו של מערכות כיבוי אש ספרינקלרים עם מתז לכיבוי אש, ספרינקלרים סמויים וספרינקלר נסתר במחירים הטובים ביותר שתוכלו למצוא כיום.

השאירו עוד עכשיו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם!

דילוג לתוכן