שער אש

ציוד כיבוי אש בחיפה - היכן ניתן להשיג?

ציוד כיבוי אש בצפון

בין אם אתם עובדי משרד או מפעל בצפון, להשיג ציוד כיבוי אש בחיפה הוא לא הדבר היחיד שיגן עליכם מפני האש. ערנות ומוכנות חשובים יותר למניעת שריפה ולהתמודדות מולה בצורה הטובה ביותר בעת הצורך. להלן שני טיפים בסיסיים אך חשובים, שיסייעו לכם להתמודד מול מצב מסכן חיים זה:

ציוד כיבוי אש בחיפה מאמר basic-fire-fighting-evacuation-fire-drill-simulation-training-safety-condominium-factory (1)

2 טיפים להגנה מפני אש במקום עבודה

הכרת הציוד ותרגול במקרה חירום

בכל מפעל בו קיים צוות בטיחות, חובה לעבור על נהלי הבטיחות. יחד עם זאת בדרך כלל, עובדים במקום נוטים לזלזל בכך. אך לפעמים גם הכרת הנהלים לא מספיקה. על ידי תרגול חירום כתוצאה משריפה, בכולל הכרת השטח ותפעול הציוד, בין אם אלו מטפים או ספרינקלרים שאמנם פועלים אוטומטית (אך יש לוודא שהם עובדים כראוי) תוכלו להיות מוכנים יותר ברגע האמת.

הכרת המקום

עוד דבר פשוט שניתן לבצע הוא הכרת המקום בו אתם נמצאים בצורה טובה, מעבר לקומה ולחדר בו אתם עובדים, המטבח, השירותים וכדומה. פתחי מילוט, שבילי בריחה, מדרגות חירום או כל אלמנט אחר הקיים שיכול לסייע לכם בעת שריפה.

ציוד כיבוי אש בחיפה מאמר red-fire-extinguisher-is-ready-use-case-indoor-fire-emergency (1)

ציוד כיבוי אש בחיפה - היכן קונים?

ניתן להשיג אצלנו מאגרי מים לכיבוי אש וספרינקלרים פריקים מאושרי FM של החברה המובילה באירופה המספקת מגוון מערכות כיבוי אש מתקדמות לרבות מאגרי מים צילינדרים פריקים העומדים בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר. בנוסף תוכלו להשיג אצלנו את מערכות כיבוי אש בקצף של אחת החברות הגדולות בעולם. שער אש מספקת מכלולי סניקה למערכות קבועות, מערכות ויסות נייחות, קצפים ועוד – הכל מפורט בצורה מסודרת באתר.

דילוג לתוכן