שער אש

ציוד כיבוי אש - מהו?

מה הוא ציוד כיבוי אש?

 זקוקים לציוד כיבוי אש אמין?

הכירו את שירותי האש של FIRE GATE, החברה המקצועית לייבוא ציוד לצורכי כיבוי אש שמשמשת בתי עסק וארגונים. הבית של הלוחמה באש נוצר כחזון לדאוג לביטחון הפרט והסביבה מפני מקרי שריפות ודלקים.

חברת שער אש בע"מ הינה חברה מקצועית ואמינה שמייבאת מגוון רחב של מוצרים שונים אשר כוללים מערכות ומיכלים בתחומי הלחימה באש. מערכות וציוד לכלי שיט ובמערכות אש אשר מיועדות הן לים והן ליבשה. מבין מוצרינו אתם תמצאו ספרינקלרים (מאגרי מים לכיבוי שריפה), מערכות כיבוי אש בקצף,  ועוד.

ציוד כיבוי אש 3d-render-fire-extinguisher-pastel-white-background

מערכות כיבוי אש בקצף

החוק מחייב כל בעל עסק להציב מערכות לצורכי כיבוי אש בכדי לאפשר סביבת עבודה בטוחה לעובדים ולצוות המקום. אבל, לעיתים קרובות אנשים לא מבינים את המשמעות של מערכות לכיבוי אש ומדוע ציוד לכיבוי אש הוא כל כך נדרש, אפילו אם מדובר בבית הפרטי שלנו, משרדים, חברות, ובכלל מדוע כדאי להתקין ציוד לכיבוי אש בכל מקום?

שריפות מתבצעות לעיתים קרובות דווקא במקומות שלא היו ערוכים להן להגיע. חשבתם אי פעם, מה יכול לקרות אם חלילה מכשיר חשמלי יעלה באש אצלכם בבית? או שאולי במשרדים? ומה לעשות אם המצב מתרחש ואיך בכלל נכון לכבות שריפה? כי אם מכונת כביסה תעלה באש, הרי שאתם לא תרוצו עם דליים של מים אלא תצטרכו להיעזר במערכות כיבוי אש בקצף.

ציוד כיבוי אש בצפון

לא משנה אם אתם זקוקים לציוד כיבוי אש בחיפה אנחנו בחברת שער אש בע"מ, נדאג לספק לכם את מערך הציוד האיכותי ביותר לכל בית עסק או לקוחות פרטיים שמעוניינים להיעזר בציוד כיבוי אש מקצועי ובדוק! מערכות כיבוי אש בצפון עם צוות המקצוענים של חברה מקצועית ומובילה לציוד איכותי ברמת גימור גבוהה ובדוקה. אנחנו מספקים פתרונות מרובים החל מפריט בודד ועד רמת מערכות מורכבות שאתם יכולים להתקין בכל בית עסק, במפעלים, בארגונים ובעוד מקומות תעשייתיים שאתם רק תצטרכו.

אצלנו אתם תוכלו לאתר את ציוד כיבוי האש הדרוש עבורכם, החל מזרנוקים מזנקים תותחים, ועד לציוד מערכתי בדומה לספרינקלרים מקצועיים, מערכות כיבוי אש בקצף, מערכות ערפל מים, משאבות וציוד חילוץ מקצועי ואיכותי לכל שעת צרה!

ציוד כיבוי אש safety-extinguisher-instrument-utility-faucet

שומרים על הבטחון שלכם מפני שריפות

חברת שער אש בע"מ שמה לעצמה כמטרה לשמור עליכם מפני תרחישי שריפות. אנחנו ממקדים את פעילות החברה בתחום כיבוי האש והבטיחות. אנחנו ערוכים לספק לכם את הפתרונות המתקדמים והיעילים ביותר לכל הקשור לציוד מערכתי כגון מאגרי מים לכיבוי אש, מערכות קצף ומשאבות שיעזרו לכם לכבות את השריפה בכל עת ובכל מקום שתהיו.

החשיבות להיעזר בציוד לכיבוי אש מקבלת מודעות בשנים האחרונות יותר ויותר, ואנשים מבינים את גודל הסכנה והנזק שעלולים להיווצר אם לא להיות ערוכים עם ציוד לכיבוי אש מציל ומגן.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולדעת שמערך העובדים ובית העסק שלכם מוגן מפני דליקות ושריפות באמצעות ציוד כיבוי אש איכותי ביותר. עם שירות אדיב ומסור וצוות אנשי מקצוע שערוכים לספק לכם את כל ציוד כיבוי האש הדרוש – אתם יכולים לדעת בשקט וברוגע שבחרתם בחברה הנכונה!

דילוג לתוכן